Gidiş Dönüş

Kalkış Limanı

Varış Limanı

Gidiş Tarihi

Dönüş Tarihi

Yolcular

1 Yetişkin
Yolcular 1 Yetişkin 0 Çocuk
  • Yetişkin
  • Çocuk
TAMAM

Gidiş

Dönüş

Toplam Fiyat: 0€
DEVAM ET

Bodrum Kos feribot bileti satın alma işlemlerinizde tercih edebileceğiniz Ferry Bilet ile güvenli bir ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.

Bodrum Kos arası feribot biletleri, tek yön veya gidiş dönüş şeklinde tercih edilebilmektedir. Biletler online ortamlardan güvenle satın alınabilmektedir. Farklı tarih ve saat aralıklarından oluşan seferler kişinin isteğine göre tercih edilebilmektedir. Bilet satın alma işlemlerinde yolcu sayısı, yolcunun yetişkin veya çocuk olduğuna dair bilgiler girilmelidir.

 Bodrum Kos Feribot Bileti Sefer Saatleri

Bodrum-Kos arası feribot ile yapılan seferlerde, sefer saatleri önemli bir rol oynamaktadır. Gidiş, dönüş ayrı ayrı veya gidiş-dönüş birlikte olarak alınabilecek biletler, sefer saatlerine dikkat edilerek alınmalıdır. Bilet satın alma esnasında feribotun kalkacağı liman ve varış gerçekleştireceği limana dikkat edilmelidir.

Ferry Bilette Bodrum-Kos feribot seferlerinin saatleri Bodrum Kale Port kalkışlı olmak üzere sabah 08:45 ve öğleden sonra saat 16.00’dadır. Kos kalkışlı feribotlar ise sabah 09:30 ve öğleden sonra 17:30 saatlerinde mevcuttur. Yolcu, hareket saatine en az 15 dakika kala feribotta hazır bir şekilde bulunmalıdır. Güncel sefer tarihleri saatler ve feribot sefer ücretleri için Ferry Bilet sitesini takip etmeyi unutmayın. Bodrum Kos feribot bileti fiyatları da bu yıl itibariyle tek yön 20 euro, gidiş dönüş isee 40 euro şeklindedir.

bodrum kos feribot bileti

Bodrum Kos Adası Feribot Seferleri ve Genel Kurallar

Kos adası ziyaretleri için en ideal tercihlerden biri Bodrum-Kos feribot seferleridir. Bodrum-Kos arası seferler yaz aylarında genellikle her gün yapılmaktadır. Sefer günü seçildiğinde sefer saati de dikkate alınmalıdır. Kos adası Bodrum’a oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Bodrum Kos adası feribot seferleri sırasında yolculuk yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Bu sebepten yaz aylarında günübirlik Kos ziyaretleri de yoğun ilgi görmektedir.

Ferrybilet sizler için Bodrum-Kos feribot hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Feribot seferleri ve yolcu bileti hakkında genel kurallar şu şekildedir;

Bodrum-Kos feribot seferleri, Sakız adası seferleri, Samos feribot, Rodos feribot seferleri gibi ada ziyaretlerini içeren kurallar genel anlamıyla bu şekildedir. Kuralların tamamı ve detaylı bilgiler için FerryBilet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kos Adası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bodrum Kos bileti aldıktan sonra Yunan Adalarının en dikkat çeken adalarından birisi Kos adasıdır. 43 km uzunluğundadır. En dar noktası 2 km genişliğinde, en geniş noktası ise 6 km genişliğindedir. Ada’nın kıyıları Bodrum kıyılarından kolaylıkla görülebilir. Oniki adaların kraliçesi şeklinde adlandırılan ada, İstanköy olarak da adlandırılmaktadır. Ada da antik kalıntılar fazlasıyla mevcuttur. Turizm burada oldukça gelişmiştir. Kos adasında yer alan doktor Hipokrat ile bağdaştırılmış Hipokrat Ağacı oldukça meşhurdur.

bodrum kos adası sefer saatleri genel kurallar

Kos adası Bodrum Yarımadası’nın karşısında, Ege Denizi’nde Karya sahiline yakın bir konumdadır. Ada, güneşli günlerin tadının çıkarılabileceği muhteşem bir Akdeniz iklimi sunmaktadır. Ziyaret edilebilecek birçok güzel plajları bulunmaktadır. Zengin su kaynakları, doğa harikası alanları ve verimli toprakları ile “Ege’nin Bahçesi” olarak da bilinen Kos adası, Doktor Hipokrat’ın doğduğu topraklar olduğu için tarihi güzellikleri ile de dikkat çekmektedir.

Yunanistan sınırları içerisinde yer alan Kos adası, tarihte Roma, Osmanlı, Antik Yunan ve İtalyan yönetimlerine de ev sahipliği yapmıştır. Sahip olduğu özelliklerle içinde bulunan halkı ve ziyaretçilerini büyüleyen Kos adası ziyaretleriniz için siz de acele edin.

Kos Adası Gezilecek Yerler

Kos, doğal güzellikleri, tarihi, berrak denizi ve tarihi ile gezmeye doyamayacağınız güzellikte bir yerdir. Feribot seferleri sonrasında gerçekleştireceğiniz Kos ziyaretlerinizde gezebileceğiniz en güzel alanlar şu şekildedir;

bodrum-kos katamaran yolcu bileti

Kos adasında deniz kum ve güneşten yararlanmak isteyenler için en ideal plaj alanları;

express bodrumdan kosa 1.ci sınıf otomobil bileti mümkündür

Kos Adası’na günübirlik veya konaklamalı ziyaret gerçekleştireceğiniz anlarda tüm bu güzelliklere şahit olabilirsiniz. Kos’un ara sokaklarında kaybolabilir, Elefteria Meydanı’nda doyasıya gezebilirsiniz. Antik Agora tarihini eşsiz bir şekilde yaşayabileceğiniz bol bol fotoğraf çekilip paylaşabileceğiniz Kos adası ziyaretleriniz için feribot biletinizi almayı ihmal etmeyin. En güncel sefer tarihleri ve günleri için sitemizi mutlaka ziyaret edin.